האג'נדה של לג'נדה

מגיל שנתיים ועד 120, חשוב לנו שהלקוחות שלנו, באשר הם, ייהנו מהגלידה הכי איכותית. נקודה. ומכיוון שגם בגלידה איכות שווה טריות, בחרנו להקים בכל סניף מטבח גלידה פעיל. המשמעות היא שכל הגלידות של לג׳נדה מיוצרות באופן יומיומי במקום, ללא הובלה, בכל אחד מסניפי הרשת. 70 ומשהו הטעמים שלנו נעשים בידיים טובות, אוהבות ומיומנות לפי נוסחאות מסורתיות העושות שימוש במיטב חומרי הגלם והפירות. כך, אנחנו יכולים להבטיח שהגלידה אותה תקבלו בכוס או בגביע תהיה תמיד טרייה לגמרי, באיכות ובמרקם אופטימליים.

הסיפור של לג'נדה

תמיד אמרו לדודו ואורי, חברי ילדות מנהריה, שארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום. כשהם השתחררו מהצבא ויצאו להגשים חלום ולטייל בעולם, גילו השניים שלארוחת הבוקר שלהם הם מעדיפים בעיקר... גלידה. מפה לשם, נולד חלום חדש: להקים בארץ גלידריה איכותית. אז דודו קפץ לאיטליה ללמוד את רזי הגלידה ממקור ראשון ואורי הכשיר את הקרקע ברמה העסקית. היום, 15 שנים והרבה סניפים מאוחר יותר – דודו ואורי עדיין חולמים חלומות ביחד, עדיין עובדים יחד להגשמתם ועדיין מעדיפים גלידה לארוחת בוקר, צהריים וערב...

הג'לטו של לג'נדה

עם כל הכבוד לגלידה (ויש כבוד!) אין כמו ג'לטו. מה ההבדל? תתפלאו, אבל ההבדל נמצא... באוויר. בהכנת ג'לטו איטלקי מסורתי, חומרי הגלם האיכותיים עוברים ערבוב איטי ומוקפד. ערבוב כזה מאפשר רק לכמות קטנה בלבד של אוויר להיכנס לתוך המקפא (כ20-30% אוויר לעומת פי 3 בגלידה רגילה) וכך נוצר טעם עשיר, עמוק וממלא. רוצים עוד הבדלים בין ג'לטו לגלידה? בבקשה! בעוד שגלידה רגילה, תעשייתית, מיוצרת בכמות של אלפי ליטרים לטעם במטרה לייעל ולחסוך בעלויות הייצור, ג'לטו אמיתי מכינים במנות קטנות. אצלנו, בלג'נדה, מכינים בכל פעם כ3-4 ק"ג בלבד מכל טעם כדי שאתם תקבלו אותו במרקמו המושלם כל פעם מחדש.

חומרי הגלם של לג'נדה

רק חומרי הגלם המשובחים ביותר מקבלים אצלנו כניסה חופשית למטבח. מייצבים? מי גבינה? שומן צמחי? לא תודה! לא בלג'נדה. הג'לטו שלנו מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים שלנו אנחנו יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים , טרפלס שאנחנו מייצרים בעצמנו ושוקולד 100% אמיתי.  בסורבה אנחנו עושים שימוש בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה ומשתמשים במים מינרליים איכותיים. היוגורט שלנו הוא יוגורט טבעי ואפילו על הרטבים לקישוט אנחנו לא מתפשרים במילימטר.

החוויה של לג'נדה

מצד אחד, בטח כבר הבנתם שאנחנו מתייחסים לגלידה שלנו בשיא הרצינות. מצד שני, חשוב לנו שהחוויה שלכם תהיה הכי קלילה, הכי נעימה והכי כיפית שאפשר. רוצים לטעום משהו? שנעזור לכם בבחירה? אין בעיה. צריכים עוד מפיות? רק תבקשו. נפל לכם? נשפך לכם? אל תתביישו, תגידו – מבטיחים לעזור אם רק נוכל.